You are currently viewing OKI โ€œ๐…๐š๐ง๐ญ๐จ๐ฆ๐ขโ€ ๐ฉ๐จ๐›๐ฃ๐ž๐๐ง๐ข๐œ๐ข ๐Ÿ๐Ÿ’. ๐ฆ๐žฤ‘๐ฎ๐ง๐š๐ซ๐จ๐๐ง๐จ๐  ๐ญ๐ฎ๐ซ๐ง๐ข๐ซ๐š โ€œ๐’๐š๐ซ๐š๐ฃ๐ž๐ฏ๐จ ๐Ž๐ฉ๐ž๐ง ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ“โ€

OKI โ€œ๐…๐š๐ง๐ญ๐จ๐ฆ๐ขโ€ ๐ฉ๐จ๐›๐ฃ๐ž๐๐ง๐ข๐œ๐ข ๐Ÿ๐Ÿ’. ๐ฆ๐žฤ‘๐ฎ๐ง๐š๐ซ๐จ๐๐ง๐จ๐  ๐ญ๐ฎ๐ซ๐ง๐ข๐ซ๐š โ€œ๐’๐š๐ซ๐š๐ฃ๐ž๐ฏ๐จ ๐Ž๐ฉ๐ž๐ง ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ“โ€

๐Š๐ˆ โ€œ๐…๐š๐ง๐ญ๐จ๐ฆ๐ขโ€ ๐ฉ๐จ๐›๐ฃ๐ž๐๐ง๐ข๐œ๐ข ๐Ÿ๐Ÿ’. ๐ฆ๐žฤ‘๐ฎ๐ง๐š๐ซ๐จ๐๐ง๐จ๐  ๐ญ๐ฎ๐ซ๐ง๐ข๐ซ๐š โ€œ๐’๐š๐ซ๐š๐ฃ๐ž๐ฏ๐จ ๐Ž๐ฉ๐ž๐ง ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ“โ€

Odbojkaลกki klub invalida โ€œFantomiโ€ pobjednik je 24. meฤ‘unarodnog turnira u sjedeฤ‡oj odbojci โ€œSarajevo Open 2025โ€, koji se igrao u sportskoj dvorani โ€œRamiz Salฤinโ€ na Mojmilu.

Meฤ‘unarodni turnir u sjedeฤ‡oj odbojci โ€œSarajevo Open 2025โ€ odrลพan je u okviru manifestacije โ€œNovogradski dani 2025 โ€, a titula najboljih i ovaj put pripala je ekipi OKI โ€œFantomiโ€ koji su u finalnoj utakmici pobijedili reprezentaciju Njemaฤke rezultatom 3:0.

Turnir je igralo osam ekipa i to reperezentacije Njemaฤke, Poljske i Hrvatske, te klubovi SDI โ€œHRABRI” iz Zagreba, โ€œBoracโ€ iz Banja Luke, ”JEDINSTVO Brฤko-Boฤ‡e” iz Brฤkog, “Sinovi Bosne” iz Lukavca i OKI โ€œFantomiโ€ iz Sarajeva.